Zhodnocení roku 2018–2019

Poslední příjímací zkoušky se uskutečnily před víc než měsícem a my už můžeme na základě zpětné vazby prostřednictvím dotazníku spokojenosti zhodnotit naši dosavadní práci.

Z celkové struktury našich klientů (45 % osmiletá gymnázia, 36 % čtyřletá gymnázia a střední školy a 19 % šestiletá gymnázia) se na vybranou školu okamžitě dostalo 63,6 % klientů. Odvolání podávalo 30,3 % a neúspěšných žáků v prvním kole bylo 15,2 %.

Přáli bychom si, aby všechny „naše děti“ (píšu naše děti, protože si ke všem během kurzu vytvoříme osobní vazbu a jejich výsledek je pro nás důležitý), byly v přijímacím řízení úspěšné. Je ovšem jasné, že ve všech případech se to nepovede, protože zázraky zkrátka neumíme. Kurz je především průvodcem v oblasti přípravy na přijímací zkoušky a NELZE podcenit samostatnou a systematickou domácí přípravu. Tam, kde děti dodržovaly naše rady a doporučení ohledně přípravy, byl dobrý výsledek téměř jistý.

Těší nás, že 84,8 % našich klientů uvedlo, že by doporučili kurz svým známým. Tento výsledek je pro nás velkou motivací pro práci v dalších letech.

Hana Výborná, 20. 05. 2019